BVM maakt deelt uit van De Syndicus

30 . 11 . 2021

Om de snel veranderende vastgoedmarkt het hoofd te kunnen bieden, gaat BVM de samenwerking aan met De Syndicus uit Hasselt.

“Om onze ambities waar te maken, en te blijven groeien qua vlotte service, zijn we een doorgedreven samenwerking aangegaan met De Syndicus uit Hasselt”, vertelt Denis Verstreken van BVM. “Ze nemen ons team van ervaren experten in Leuven en de Kempen onder hun hoede. Op deze manier versterken en ondersteunen we hun professionalisering en zetten we ook BVM verder op de kaart.”

“Concreet betekent dit dat we onder de noemer van De Syndicus in 6 kantoren, goed voor 45 medewerkers, actief zijn in de regio’s Limburg, Vlaams-Brabant en de Kempen. Zo biedt ons team van experten een kwalitatieve dienstverlening aan aan ons cliënteel, verspreid over verschillende provincies. En zo geven we tegelijkertijd onze groeiambitie verder vorm.”

Vaste waarde in syndicusbeheer

“De naam BVM gaat voorlopig ook nergens naartoe, omdat het in Leuven een gevestigde waarde is”, bevestigt Denis Verstreken. “De belangrijkste wijziging die de klanten zullen voelen, is dat er méér expertise en ervaring beschikbaar zal zijn en dat de dienstverlening nóg vlotter zal verlopen, mét de vertrouwde BVM-contactpersonen voor de bestaande klanten. De kantoren van De Syndicus-afdeling van BVM zullen vanaf 1 januari 2022 verhuizen naar de kantoren van De Syndicus aan de Kolonel Begaultlaan te Leuven.”

Meer info over ons vind je hier.

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.